WWW.BAXPARTA.CZ

Zprávy z ligy

Mistrovství republiky 2019

29.-30.6. se ve Strašicích uskuteční MR v českém lakrose.

Do mužské části turnaje postupuje 6 prvních týmů z 1.PLL a 2 první týmy z MLL. V případě neúčasti týmu se dále právo ůčasti přenáší na další týmy dle klíče 2x MLL, 1x PLL a dále dle rozhodnutí VV.Do 27.5. by měl každý tým oslovený předsedou VV potvrdit nebo odmítnout účast.

Každý tým může využít všechny hráče , které má na aktuální ligové soupisce k 30.5. 2019 včetně všech hráčů na hostování. ( to znamená, že si ještě můžou doregistrovat hráče z jiných lig nebo nehrající).

Každý tým dále má právo pro soupisku na MR využít jakékoliv 2 hráče, jedinou podmínkou je, že tým, který je má na soupisce nehraje také na MR 2019.

Do dívčí části postupují první 4 týmy z 1. ŽaŽL, ale bez Bobrů. Pokud odmítnou účast oslovuje se další tým dle klíče - Praha, MLL, Praha, MLL, Praha.

Každý dívčí tým může využít všechny hráčky , které má na aktuální ligové soupisce k 30.5. 2019 . ( to znamená, že si ještě můžou doregistrovat hráčky z jiných lig nebo nehrající).

Každý dívčí tým dále má právo pro soupisku na MR využít jakékoliv 2 hráčky, jedinou podmínkou je, že tým, který je má na soupisce nehraje také na MR 2019.

Pro vysvětlení, k tomuto rozhodnutí vedl kongres záměr, zkvalitnit MR a předejít situaci, kdy některé týmy v neděli už nemají s kým odehrát plnohodnotně zápas.

Těšíme se, Adis

ad
20. 5. 2019Zobrazit všechny komentáře k článku  |  Přidat komentář
Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz