WWW.BAXPARTA.CZ

Zprávy z ligy

MR 2018 - Holešov 23.-24.6.

V prvé řadě je potřeba poděkovat pořadatelům. Krásné stránky http://mcr18.iktocante.cz/ a dobrá propagace dávaly tušit, že Iktočante chtějí mít pro útok na titul podporu tribun.

http://mcr18.iktocante.cz/ https://sport.idnes.cz/lakros-holesov-01y-/

A to se jim povedlo, po oba 2 dny přišlo docela dost lidí a fandilo se.

U dívenek skupina moc zamotaná nebyla, válec sezóny Fabiánky a s nima Paka postoupily v pohodě a na závěr soboty si v exhibičním tempu daly pro diváky remízku. Druhý den si Tyšunky poradily s Beruškama o bronz 12:4. Finále bylo trošku nervózní z obou stran, Paka se dlouho držely na dostřel, ale posledních 10 minut už Fabiánky byly lepší a přivítaly zlatý trik s kloboukem.

V mužské části si ve skupině prošli do semifinále docela v klidu Ikto a Fabiáni ( a sehráli docela vyrovnaný zápas), zato druhá skupina to bylo maso.Nejdřív porazil Highlander Refugees 12:9. Brutal porazil gólem v poslední vteřině Highlander, pak pro změnu prohráli o gól s Refugees.

O 5 místo vyhráli Refugees před Lanžhotem a Albatrosem.

Semifinále Iktočante -Brutal byla ukázka , jak by mohl lakros vypadat. Pěkné akce, málo chyb, tvrdá hra. Dlouho vyrovnaný zápas ke konci opanovali domácí a mohli se těšit na finále.

Fabiáni- Highlander uz tak pěkný na koukání nebylo, rozhodly střely z dálky a výkon brankářů , strašičtí postoupili 13:9.

O bronz Brutal nedal Highlanderu žádnou šanci 18:8.

Ve finále Fabiáni bojovali nad očekávání dobře, ale trošku se asi zalekli šance na výhru a trošku to vypadalo, že jim stačí uhrát dobrý výsledek. Samozřejmě, že kvalita Holešova je o level výš a po zásluze si nechali pohár doma, vyhráli 12:8.

Fotky z mistrovství od Davida s Albatrosu najdete zde.

ad
4. 7. 2018Zobrazit všechny komentáře k článku  |  Přidat komentář
Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz