WWW.BAXPARTA.CZ

Společenská rubrika

BAX je třetí! Drby z ligy a nepodložené informace z vyhlášení 2018 a zaručené info, kdo asi bude šéf

BAX je třetí!

Díky tomu, že Homas přestal hrát (dobře, ještě se rozpadli Sabres a Lily a Gusano skoro vychcípalo a BAX narazil i na několik méně schopných týmů, je tu také vliv náhody a štěstíčka, kterému se chodí naproti), se BAX konečně dostal na bednu. Díky, Home!

Jinak spousta lakrosaček je těhotných. Některý zase, některý prvně. Díky, Home!

Dobrá zpráva je, že spousta lakrosaček taky těhotných není. Díky, Home!

BAX je třetí!

Díky, Home.

Hlasovalo se o osudu ligy. První liga bude mít v nové sezoně 7 týmů a ty se ve dvou kolech potlučou. Ostatní týmy spadnou do druhé ligy, kde nevím, co bude.

BAX je třetí!

Matyáš, šéf SALHu, co zrušil povinné přilby (a bude se za to až do konce věků trápit špatným svědomím) hodlá na jarním kongresu uznat, že to byla celé jedna velká chyba a rezignovat na svou funkci.

BAX je třetí!

Jeho místo hodlá ihned zaplnit Adis. Jeho plány, co hodlá s lakrosem udělat, jsou naprosto temné a neznámé, protože jsme se ho na to zapomněli zeptat. Tvářil se ale, že ví, kde má čmelák žihadlo.

Matyášovo místo samozřejmě může zaplnit kdokoliv jiný, dokonce to může být i těhotná lakrosačka (ale není podmínkou). Nebo Homas. Kdokoliv, kdo unese razítko.

BAX je třetí!

Gusano letos trpělo nedostatkem hráčů, kteří by byli schopni dorazit na hřiště a alespoň stát. Nově za ně bude běhat druholigový Adam (znáte z Menhirs tuším). Jejich plán je takový, že Adam vyběhne do útoku a Ledvinka mu hodí míč. Pokud vím, dál se v probírání herní strategie nedostali.

BAX je třetí!

Adis přislíbil, že pro Baxpartu sepíše reportáž z mistráku, kde se děly věci. Bylo to děsně dramatický, plný dramatických zvratů a nečekaných dramat. Těšíme se my i Homas, který nehraje a tím je užitečný.

BAX je třetí!

Díky, Home!

*-*
29. 6. 2018Zobrazit všechny komentáře k článku  |  Přidat komentář
7 tymu K. 2. 7. 2018
Pozvanka na lakrosovy turnaj koncem leta kde i Daywatch(Gus) 1. 7. 2018
Fotky z vyhlášení Aleš 29. 6. 2018
Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz