WWW.BAXPARTA.CZ

Článek

Mistrovství ČR 2016

Pro neinformované:

Dívčí části mistrovství se zúčastnily jen tři ženstva. Paka po nemastných výkonech v lize překvapily a v klidu porazily jak Fabiánky, tak Tyšunky a postoupily do finále. O postup Fabiánky kleply Tyšunky. Ve finále děvčata ze Strašic zabrala a už v první půlce získaly třígólový náskok, který pak ve druhé udržely. Na dívání pěknej zápas, paka se snažily, ale Fabiánky bojovnou hrou a dobrou střelbou poprvé v historii (myslím ;) vzaly pohár mimo Prahu. Nejlepší hráčka byla brankářka Lucie Šujanová, která zvlášť ve druhé půlce přiváděla Paka k zoufalství. Gratulace do Strašic.

V chlapecké části vybuchla bomba hned v prvním zápase: Fabiáni si vyšlápli na Gusano a o gól je porazili. Pak sice jasně prohráli s Brutalem, ale protože Gusano v posledním zápase nestačilo na Brutal, do semifinále postoupili Fabiáni a právě Brutal. Nováček na MR 300 Lanžhot dle očekávání prográl vše, ale zanechal poměrně pozitivní dojem a doufejme, že nabyté zkušeností zúročí další roky. Druhá skupina tak zajímavá nebyla. O provní místo si to dali Iktočante a Sabres, Iktočante vyhráli asi o 2 góly, Cyklon porazil Kurekari, takže se mohl těšit na souboj o 5. Místo.

V prvním semifinále Fabiáni sice bojovali, ale Iktočante přeci jen lepší technikou a střelbou dovedli zápas k vítězství. Oslabení Sabres (Pepe rodil) se drželi poločas proti Brutalu, ale pak odpadli a Brutal se těšil na finále.

O 7. Místo: Kurekari si poradili s Lanžhotem, ale zadarmo to neměli.

O 5. Místo: Gusano v klidu výhra nad Cyklonem

O 3. Místo: Sabres už přeci jen trošku unavené Fabiány přehráli.

Finále: Řekl bych, že Iktočante hráli skvěle, BruTAL se sice snažil, ale kluci z Holešova si šanci nenechali vzít a nepřipustili drama. Nakonec o 3 góly, myslím, že 17:14 vyhráli. Takže druhý tým, který veze pohár mimo Prahu. K tomu historická vsuvka: dosud byla největším úspěchem moravských mužských týmů na MR druhá místa Gorby Olomouc, Kangaroos Brno a Iktočante Holešov.

Pořadí muži: 1. Iktočante Holešov, 2. BruTAL , 3. Sabres , 4. Fabiáni Strašice , 5. Gusano , 6. Cyklon , 7. Kurekari , 8. 300 Lanžhot

Pořadí ženy: 1. Fabiánky Strašice, 2. Paka, 3. Tyšunky

Adis
26. 6. 2016Zobrazit všechny komentáře k článku  |  Přidat komentář
Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz