WWW.BAXPARTA.CZ

Profily týmů

Profil týmu Iktočante Holešov B

Iktočante Holešov B
Fotoalbum týmu Fotoalbum týmu
Webové stránky Domácí stránky Iktočante Holešov

Českolakrosový tým Iktočante Holešov B se narodil v červnu roku 2007, kdy se početná lakrosová základna rozmnožovala tak moc, až nás bylo najednou 40. Bylo strašně nepohodlné hrát v jednom týmu, když všichni chtěli hrát. Proto taky pečlivě makali a makali. Po čase jsme se rozhodli, že LK Iktočante Holešov rozdělíme na dva týmy. Áčko budou tvořit zkušenější borci, kteří už v lakrosu něco nahráli a Béčko budou tvořit kluci a holky s lakrosem začínající. Vzniklý tým byl jako stádo opic. Všude pobíhali, zvedali míčky ze země pomocí nohy, lovili míčky z kolemtekoucího potůčku a zvonili na sousední domy, aby jim tenisák hodili ze zahrady. Ze začátku to vypadalo opravdu beznadějně. Holky a kluci z béčka se snažili a snažili přijít, jak se to dělá, ale marně. Dřelo to. Pak se ale zjevil Spasitel. Spasitel s velkým S s háčkem. Špekin – mírně při těle muž činu. Vyzvedl béčko technicky, fyzicky a trávil s nimi čas trénováním psychické odolnosti. Chodil s nimi na bazény, snad ne jen proto, protože za béčko hrají převážně holky. Rozvážel je snad po všech koutech naší Země, aby se co nejvíce zalíbil. Zalíbil se. Stal se z něho ale zatím jen polobůh, protože bohem v naší lakrosové obci zůstává nadále náš Bůh Dilgo Veliký. Jak už jsme tedy řekli, Špekin pozvedl holešovské béčko s vypjetím všech sil, co nejvíce mohl. Důkazem je stávající poslední místo v tabulce Moravské ligy. Jsem moc rád, že jsem Vám mohl touto cestou aspoň trošku přiblížit, jak to u nás vypadalo. Nešlo to ale dříve, protože naši hráči jsou stydliví, a tak dodnes nechtěli být mediálně známí.

Mimolakrosové aktivity

99% všech holešovských lakrosistů navštěvuje Gymnázium Ladislava Jaroše v Holešově. Chodíme tedy spolu na záchody, do automatů, stojíme spolu řady na oběd a těší nás, že když jdeme ve čtvrtek do školy, každému desátému člověku z gymnázia trčí z batohu omotaná anténa. 25 hráčů a hráček chodí do třídy Sexta, což napovídá o tom, jak to vypadá u nás ve třídě při volné hodině nebo přestávce. Lustry jsou zatím všude všechny.

Cíle:

Cílem holešovského béčka je zlepšovat své lakrosové umění a pomalinku překonávat příčky v umístění v Moravské lize. Jejich největším cílem na jaře je porazit Mikulov a Ostravské SoYky.

Iktome
2. 2. 2008


Co o nich řekli jiní:


Iktome: "jsou boží"
hortwiczek: "Porazit Mikulov bude mit na jare i Holesovske Acko:) "
perry: "diky diky... iki nadherny cteni:)!! na jare pozor na nás!!!"
Špekin: "je to naprosto skvělý článek a přesně vystihuje ten NÁŠ tým, jsem rád, že jsem jeho součástí..............a uvidíme, co s touto partou bude i po hooooooooodně dlouhé zimní pauze, jakou jsem neviděl u žádného týmu, které znám, ale jsou kompaktní a jdou si za svým cílem..............HRÁT LAKROS a to je moc dobře"
zeJ: "Skoda ze nase cile se v jednom bode shoduji a v druhem rozchazeji. Taky chceme porazit Soyky, ale nechceme se nechat porait Beckem:-) A ja myslel ze si budeme rozumet!"
Kolis: "oprava: podle posledních zpráv už ve třídě Sx.A (sexta) chybí jedny dveře a dva lustry. Taky Iktome už nemluví, málem polknul.... Viz obrázek: http://iktocante.rajce.idnes.cz/Havrani_turnaj/#IMG_2461.JPG "

Přidat svůj názor na tým

Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz