WWW.BAXPARTA.CZ

Profily týmů

Profil týmu OSTO6 Mikulov

Osto6 Mikulov a jejich nové (opět ale pouze vypůjčené) dresy
Fotoalbum týmu Fotoalbum týmu
Webové stránky Domácí stránky Osto6 Mikulov

Vznik týmu: Lakros v Mikulově neměl lehké začátky. Skauti koupili amatérskou lakrosovou soupravu (takovu tu "pánvičkářskou") na popud Zrzka a Taklbery už na konci roku 2005!!! Seznamování s ní přišlo krátce na program v létě 2006 na letním táboře v Nové Senince na dalekém severu v Jeseníkách. Potom až na malé pokusy na podzim 2006 lakrosová sada ležela ve skladu. Na přelomu roku 2006 a 2007 proběhlo na toto téma několik debat, které vyústily 20.1.2007 v první větší lakrosový mač. Díky mírné zimě si Stalkeři a Ptakopysci docela dobře zahráli. To samé se opakovalo to jaro ještě několikrát.
V různém počtu a v různém hráčském složení se tak scházeli přibližně každých čtrnáct dní na Amfiteátru (jediná příhodná travnatá plocha) v Mikulově. Naštěstí tato hra několik lidí nadchla natolik, že se zahloubali do internetu a netrvalo dlouho a našli tam velkovýrobnu lepších pálek i Moravskou ligu. Nakoupili pálky, spojili se s Otou Růžičkou, hráčem nejlelepšího moravského klubu Kangaroos, a s jeho pomocí založili lakrosový klub OSTO6. Jejich první akcí byl Castaway Cup v Okrouhlicích, kde obsadili, krásné 18. místo (na počet účastníků není třeba se ptát). A konečně na podzim 2007 se zapojili do Moravské lakrosové ligy a již mají za sebou úspěšně dvě kola. Tým který byl původně složen jen ze skautů se postupně rozšiřuje a dnes má již téměř 20 členů.

Cíle: Tým se snaží pravidelně dvakrát týdně trénovat (ne vždy se to daří) - dokud to počasí dovolilo tak na hřišti Gymnázia Mikulov, teď v zimně v hale. Dále se mu z vlastních zdrojů podařilo rozjet webové stránky a sanží se dále svůj klub rozvíjet. Plánují nákup vlastních dresů, vytvoření fanklubu s roztleskávačkami a jejich hlavním snem je uspořádání ligového kola nebo turnaje, kde by v domácím prostředí s ochozy narvanými lidmi v našich dresech a s klubovými šálami porazili třeba Kangaroos...

zeJ
29. 1. 2008


Co o nich řekli jiní:


zeJ(OSTO6 Mikulov): "Dekujem za pridani:-)"
adis: "doufam,ze se vam podari udelat turnaj s navstevou vinneho sklipku:-¨)"
Bulo (OSTO6): "Adis?? Tak to sem nečekal :-)"
adis: "a samozrejme jsem rad,ze mete smysl pro humor,coz jasne doklada posledni veta clanku:-)"
DerDie (El Chupacabra): "no OSTO6 vas mozna stihnou jeste porazit adisu,ale my to asi nestihnem-pac vy se do te doby rozpadnete:))"
Sikin(El Chupacabra): "nejlepsi tym Moravy"
Quest (KUR): "...nebyl to turnaj (3. kolo 2.MLL) , ale k návštěvě sklípku došlo"

Přidat svůj názor na tým

Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz