WWW.BAXPARTA.CZ

Profily týmů

Profil týmu Iktočante Holešov A

Iktočante Holešov
Fotoalbum týmu Fotoalbum týmu
Webové stránky Domácí stránky Iktočante Holešov
Dres Iktočante Holešov

"Když byl Kuba Šneidr na turistickém výletě s holešovským Gymnáziem L. Jaroše (jaro 2004), ukázal nám, co je to lakros. Protože se nám tento sport zalíbil, začali jsme ho hrát pravidelně jednou týdně. Tréninky se zpočátku konaly v tělocvičně ve Všetulích. Nebyla moc velká, ale nic lepšího nebylo. Ještě jsme také hráli se 'starými' lakroskami. První rok jsme se všichni učili, jak to vlastně hrát, tedy až na pár jedinců, kteří to už nějaký ten pátek uměli.

Na jaře 2005 jsme se rozhodli přihlásit do Moravské lakrosové ligy. Také jsme začali používat nové lakrosky. První zápasy jsme odehráli v říjnu 2005. No, žádná sláva to nebyla. Další zápasy dopadly stejně. Ale v průběhu ligy jsme se postupně zlepšovali. Na podzim 2006 vstupujeme do druhé ligové sezóny a věříme, že to tentokrát bude lepší."

Vyznání jednoho z hráčů:

"Na lakrose se mi líbí ty rychlí nahrávky, prudký střely a ta atmosféra jak na tebe když fauluješ začnou pískat fanoušci a začnou vhazovat na hrací plochu různé předměty. Když pak běžíš s míčkem a celý stadion píská je to mazec.. cítíš se hrubě!"

Böda (citováno z webu týmu)
10. 10. 2006


Co o nich řekli jiní:


DerDie: "Jo...jsou dobri:-)mam je rada,jsou to fakt borci;)vsichni;)"
janča: "Moji sexouši :-*"

Přidat svůj názor na tým

Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz