WWW.BAXPARTA.CZ

Profily týmů

Profil týmu Kaora

Kaora
Fotoalbum týmu Fotoalbum týmu
Aktuální soupiska týmu Aktuální soupiska Kaory
Dres Kaory

Vznik týmu: Jaro 2005

Příběh týmu: Jednoho jarního večera se v hospodě sešla skupina nezodpovědných výtržníků a těch nejproblémovějších hráčů. A aby to nebylo málo, převládala mezi nimi skupina těch, kteří lakros hráli teprve tak krátce, že ještě nedokázali dát gól přihrávkou spodem přes tři hráče od půlky (jen mimochodem uvádím, že pro žádného z nich nebyl lakros tím nejdůležitějším v jeho životě). Tato skupina nic nechápajících rebelů se v opilosti rozhodla místo sebereflexe rozbít dokonale fungující tým, ve kterém vládla pohoda, komunikace mezi hráči na dokonalé úrovni a většina hráčů obdivovala způsob vedení neomylného trenéra, managera a kapitána (tři v jednom). Pučisté za zády nic netušícího neomylného kuli pikle a bez námahy zmanipulovali dlouholeté demagogy, kteří sice do té doby nikdy v životě pro tým nic neudělali, zato však neustále remcali své připitomělé bláboly. Velkou chybou neomylného bylo, že byl tak shovívavý a neudělal proti nim razantní krok, který by si po zásluze zasloužili a jenž mohl kdykoliv udělat. To byl historický omyl neomylného, ze kterého se však záhy poučil. Dílem nepochopení svatých myšlenek neomylného se ke skupině egoistických pučistů záhy připojila i zakázaná kuřácká sekce, která s vidinou možnosti nerespektování pravidel a ničení zdraví spoluhráčů dokonce pomáhala zviklat i jádro týmu, od kterého by neomylný nikdy nečekal takový podraz. To, že toto pokleslé jádro dalo přednost kamarádství a novým myšlenkám a nedokázalo tak pro blaho neomylného obětovat bratra, se normálním lidem zdá přímo nehorázné. Ve skutečnosti však zcela jistě byli tito jedinci vmanipulováni, zdemagogizováni a citově vydíráni opilci, protože do té doby neviděli jediný problém v týmu a v komunikaci. Jen díky ozářenosti, vstřícnosti a iniciativě neomylného si obě skupiny dokázaly napotřetí sednout ke hranatému stolu. Vrcholem všeho bylo, že pučisté měli dokonce tu drzost, že jednali otevřeně a přímo, přičemž vystupovali za celek a ne jednotlivě. A zatímco v nastalém monologu početnější skupina zastoupená trenérem, managerem a kapitánem, dokázala vyslechnout nesmysly z úst 10 členné menšiny, a to dokonce bez hanlivých výkřiků, tato menšina již v opilecké aroganci nenechala neomylnému prostor k vyjádření a místo toho na něj jen tři hodiny opakovala nějakou nesmyslnou nesrozumitelnou a zavádějící otázku. Neomylný však odolal odpovědi i přes kudlu v zádech. Je vskutku zázrakem z říše divů, že nový tým plný zkažených jedinců dokázal nejen při hospodských debatách přežít do kongresu, ale dokonce se i zaregistrovat a sehrát první utkání. Snad proto, že své řady rozšířili o další, již dříve vyloučené sólisty a dlužníky.

Cíl týmu: Hrát pro radost, dát občas pár gólů a třeba se i trochu zlepšit.

Sestava týmu:
Burlik – demagogický tlouštík s píšťalkou v hubě alias vedoucí mužstva.
Indi, Kubajs a Padák – jádro zasazující kudlu do zad.
Nik – vůdce opilců a kapitán.
Pulec – téměř vyloučený ožrala a asistent kapitána.
Matla – ač se to nezdá, taky opilec.
David a Jarda – kuřácko-opilecká sekce
Michal, Míša a Kubas – zmanipulované jádro, které o ničem neví.
Čmelda, Fiki – nové oběti.
Ondra (ten co běhal křížem) a Rey – dříve vyloučení problémoví sólisté a dlužníci (jinak vítané posily).

Jiří Burel
22. 9. 2005


Co o nich řekli jiní:


Böda (BAX): "Když si tak čtu, jak vznikala Kaora, nemohu se ubránit dojmu, že tenhle film jsem už někde viděl."
Zak: "Ano ano, ale ta forma podani se mi zda trochu moc. Ale chapu nadseni ze samostatnosti ..."
Matla: "My sme kamarádi, my se máme rádi a vlastně ani skoro krapet trošku nepijem"
Jarda (KAO): "Ano, ten profil je trošku dlouhý, vlastě to ani není profil týmu, ale okolnosti našeho týmu. Jirka to trochu přehnal. Zaplať Panbůh, není to analfabet jako třeba já."
Pavlínka (TRB): "souhlasim se Zakem, tohle prece neni nutny,ale jinak vam drzim palecky,at se dari a gratuluji k samostatnosti =)"
Nik (KAO): "No okolnosti vzniku a tak to ani neni podstatný:)hlavně že si zahrajem:) zdravím všechny kdo to čtou:)"
:): "Burel kecá, já jsem abstinent"
:): "Technická: Nik není můj vůdce:)"
MMC (KAO): "Týýjo(sem slušnej), my se toho Plechaty nezbavíme. Při bližším ohledání je ku spatření na naší fotce nad Jardovým levým ramenem."
***: "Jepičí život Kaory. Dvě sezóny a šlus."

Přidat svůj názor na tým

Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz