WWW.BAXPARTA.CZ

Profily týmů

Profil týmu Trilobit Omega

Trilobit Omega
Fotoalbum týmu Fotoalbum týmu
Aktuální soupiska týmu Aktuální soupiska Trilobitu Omega
Dres Triobitu Omega

Vznik týmu: Omega jako už třetí TRILOBITí potomek vznikla 23. srpna 2005 v hospodě U Karla na Barrandově okolo deváté hodiny večerní. K dobré večeři (měli tam nějakou akci, jako že celý srpen mají přílohy zdarma, tak si objednali všichni) a pivku se sešlo několik členů Alfy, Bety a už zmíněné Omegy. Po kratší debatě a pár telefonátech potencionálním členům jsme došli k závěru, že 18 lidí na Alfu je moc a že by si nováčci (4 úplně noví a nadějní hráči) v první lize moc nezahráli. Došlo tedy na psaní soupisek nyní už i pro Omegu. Jediný problém byl s brankářem, ale podařilo se nám klofnout Káťu ze Fťaček i s brankářskou výstrojí. No a pak jsme pili a pili a pak šli spát. Tak to bylo. A kdyby někoho zajímalo proč se nejmenujeme Gama, která následuje po Betě, tak to je v první řadě proto, že Omega je hezčí písmenko a v druhé řadě proto, že TRILOBIT je alfou a omegou českého lakrosu. Je totiž zatím jediný tým, který obsadil všechny tři pražské ligy.

Jiné aktivity: Jelikož jsme dost rozházení po Praze a okolí a vlastně se ještě ani moc všichni neznáme, tak jsme ještě nestihli najít společnou hospodu, ale to se určitě změní.

Úspěchy: No myslím, že za prvotní úspěch se dá považovat, že jsme vůbec sehnali brankářku a na kongresu zaregistrovali nový (tedy náš) tým. Co se týče herních úspěchů, tak asi jen to, že jsme na turnaji U partyzána porazili (my v téměř kompletní sestavě z ligové soupisky) Kivi ženy v poměru 8:1. Po třech drtivých prohrách nás tento zápas nakopnul a hned za 77 hodin jsme založili Omegu.

Cíle: Určitě mezi naše cíle patří sehrát se jako tým, neprohrát všechny zápasy v lize a neskončit na posledním, leč nepostupovém místě. Toto skromné přání ovšem neznamená, že za 10, 20 let nebudeme myslet na postup do první ligy!

Ondřej M.
7. 9. 2005


Co o nich řekli jiní:


Petr (TRO): "JJ, snad se za 10 let do tý 1. ligy dostanem :-) (Ale moc bych tomu nedával...)"
Calimero TAL: "Jeden si na chvili odjede do Anglie a hned se mu zacne sypat tym!"
Buťák TAL: "Je videt ze TRILOBIT ja Alfou i Omegou ceskeho lakrosu"
Lucka (tri): "Buťáku spadni trošku blíž k zemi a nepřeháněj to. Nebo tam přidej Betu a bude to v pořádku."
Snehulak: "Alsponˇ si splněj dětskej sen. ..ale fakt. Do toho!!!!"
Martin (TRO): "Postup do 1.ligy vybojován po 8 letech od založení!!! Někdo v to nevěřil?:)"

Přidat svůj názor na tým

Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz