WWW.BAXPARTA.CZ

Profily týmů

Profil týmu LCC Fabiáni Strašice

Fabiáni
Webové stránky http://fabiani.tym.cz/
Fotoalbum týmu Fotoalbum týmu
Dres týmu LCC Fabiáni Strašice

Vznik týmu:
Náš tým byl založen 9.12.2002. Tento sport se nám zalíbil, když jsme ho viděli na Západočeském Jamboree, a tak jsme se rozhodli to zkusit.

Momentálně se náš tým skládá z 11 hráčů, jednoho brankáře a dvou trenérů. Náš tým trénuje jednou týdně a přes zimu chodíme do tělocvičny.

Úspěchy:
Mezi naše největší úspěchy patři první místo na Lacrosse cupu v Plzni, druhé místo na turnaji o Skleněný Pohár, a účast na Zimním turnaji 2004.

Cíle:
V letošním roce by jsme chtěli odehrát co nejvíce turnajů. 24.4. se pokusíme uspět na turnaji O Putovní lakrosku. A hlavně chceme na podzim obhájit v Plzni první místo a vyhrát turnaj o Skleněný Pohár v Praze.

Jiné aktivity:
Naše další aktivity jsou jenom Skaut.

Kamil Praum, brankář a tiskový mluvčí
31. 3. 2004


Co o nich řekli jiní:


:): "páni skauti za ten zápas s BER NEBER v Budějovicích kde ste se snažili přinejmenším holky zmrzačit by ste se měli stydět ....Fuj vám"
maser fabianu: "ty holky padaly sami, asi mneli trochu upito"
...: "tak si priznejte ze hrajete jako prasata.. vzdyt tak to se nehraje proti holkam... a to piskani Jelit se vam tyky moc nepovedlo... tak jako vsechno.."
on.no (fab): "Já nevim.Nám to ani moc nepřijde,že by jsme hrali tvrdějc než ostatní,ale protože to slyšíme stále a pořád tak to bude asi pravda.To pískání nemůžu posoudit,páč jsem u toho přímo nebyl."
velkej.picus: "fuck off na tebe sraci........a nevymlouvej se na naky rakveni holek....proste sme vyhrali zaslouzene a ten zapas byl tvrdej oboustrane"
sracka: "jezisi lakros je tvrda hra kdyz ji chtej hrat holky proti klukum musej pocitat s bolesti a ne s ohledama"
gigi : "Drz hubu ty skurvenej debile "

Přidat svůj názor na tým

Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz