WWW.BAXPARTA.CZ

Profily týmů

Profil týmu Trilobit Alfa

Trilobit Alfa
Fotoalbum týmu Fotoalbum týmu
Aktuální soupiska týmu Aktuální soupiska Trilobitu Alfa
Dres Triobitu Alfa

Vznik týmu: Náš příběh začíná v jedné severokorejské laboratoři, kde zdejší genetičtí inženýři vyprodukovali několik supersilných, superrychlých a superhezkých nadlidí. Když jim bylo 12, utekli na Barrandov a začali hrát český lakros v kroužku na ZŠ u paní učitelky Palečkové. V roce 1999 jsme začali hrát 3. PLL a protože snad všechny instituce z Barrandova se jmenují Trilobit, i my jsme si to pyšně napsali na dresy. Kamarádi přiváděli kamarády a současné tvrdé jádro týmu tvoří: Tesík (universální hráč, ještě o něm uslyšíme), Buťák (má v kanadě víc než zbytek týmu, opravdu je to náš hráč!), Ondra (výkon přímo úměrný kvalitě lakrosky, konečně si koupil novou), Já - Calimero (dneska chytnu všechno, zítra nic) a Sněhulák (nováček ale má elán a potenciál). Máme i jiné hráče, ale když je nějaká lakrosová akce, musí na pohřeb babičky, na dialýzu nebo masturbují. Když jsme dozráli do puberty, samičky z našeho týmu se (dodnes nevím proč) s námi nechtěli převlékat v jedné šatně, proto jsme se rozhodli jít samčí cestou a vznikl Trilobit Alfa. V následující sezóně plné hvězdných výkonů jsme fantasticky postoupili do 2. PLL. Pomocí úplatků jsme se dostali i do 1. PLL, ale nějak nás to tam nebaví, asi se vrátíme.

Mimolakrosové aktivity: Huntování těl alkoholem a užívání psychotropních látek. (s hrůzou si uvědomuju, že vlastně neděláme nic jiného!) Jo a eště koncerty.

Úspěchy: Vítězství na turnaji o Skleněný pohár 2000 (dětský turnaj, skoro všem nám bylo 15) Třetí místo na výročním Beruščím turnaji 2005 a v Budějovicích 2005

Cíle: Dostat se do 1. PLL bez použití úplatků, doplnit kádr o mladé a perspektivní hráče, kterým neumírají babičky, mají obě ledviny a masturbují přiměřeně často a odehrát zápas aniž by padlo sprosté slovo. Dlouhodobým cílem je probojovat se na mistrovství.

Calimero
17. 1. 2006


Co o nich řekli jiní:


Roman (TRO): "Buťáku, na to jaxi v Budějkách řádil, je tvůj výkon ohromující.. -nebo spíš právě proto:o) stačí už jen k 3.místu celýmu týmu gratulovat..."
Petr (TRO): "Alfa, Beta, Omega.... Jakpak se asi bude jmenovat další Trilobit... ? :-)"
REY 3,5: "Co je to tady za sičáky????co znamená masturbovat přiměrene casto??? 2krat za hodinu???"

Přidat svůj názor na tým

Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz