WWW.BAXPARTA.CZ

Profily týmů

Profil týmu Tři a půl minuty

Tři a půl minuty
Dres týmu 3,5'

Vznik týmu: Tři a půl minuty vznikly v roce 2001 cestou na Brdy, teda alespoň jeho název, ihned se taky začali profilovat budoucí hráči. V autě jel, krom mě, Tom, Mína a Vojta. Pak jsme splašili ještě pár náhodných kolemjdoucích a je nás jedenáct.

Hráči: Na soupisce nyní jsou Tomáš Kapal, David Koupený, Vladimír Kříž, Jindřich Miler, Tomáš Miler, Josef Minařík, Lukáš Obluk, Vojtěch Schaffner, Rostislav Sladký, Jan Kučera, Marián Pliestik a Zdeněk Bušek. Tolik základní informace, možná ještě, že v bráně obvykle je, když máme brankářské věci, Láďa, když ne, tak tam jde Tomina.

Jiné aktivity: Krom lakrosu pár lidí hraje interkros, hospodského povalování se většinou účastní všichni.

Úspěchy: Největším úspěchem týmu je bezesporu jeho založení, na nic dalšího jsme se zatím nezmohli.

Cíle: Pro letošek jsme si vytýčili několik úkolů, prvním je snaha dorazit na zápas dřív, než po jeho začátku, případně se pokusit stihnout druhý poločas celý. Dalším cílem je seznámení se s pravidlama + další základní počínání na hřišti během hry... No, a když vidím ty rozhodčí v druhý lize, tak je taky postupně naučit alespoň základy, třeba čáru, brankoviště, limit na útok... No a posledním letošním cílem je nerozpadnout se a pokusit se pokračovat.

Jindra Miler
1. 9. 2002


Co o nich řekli jiní:


REY 3,5: "Neznám lepší tým kde preferujou DÝM"

Přidat svůj názor na tým

Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz