WWW.BAXPARTA.CZ

Profily týmů

Profil týmu Krupoto

Krupoto
Webové stránky www.sweb.cz/krupoto
Dres Krupota

Vznik týmu: 1994 - Po rozpadu skautského oddílu "Žlutý květ" se část lidiček začala scházet v lesoparku a každé úterý hrát lakros. Hrálo se starými lakroskami /nosícími košemi/ a místo branek lavička.
1997 - To byl velký rozkvět, scházelo se nás 8-14 lidí. Za zády jsme si rozhodili lakrosky a hráli do desíti gólů. 1999 - Proběhlo několik přátelských utkání s kluky z Neratovic.
2001 - V lednu nás náš budoucí kapitán v hospodě U kapličky informoval o možnosti hrát druhou lakrosovou ligu. V mírném opojení jsme na to přistoupili a to byl začátek.

Jiné aktivity: Hospoda U kapličky!

Úspěchy: Vedení 1:0 nad týmy GUO (2x ze dvou zápasu) a LIL, úžasný druhý poločas 0:0 s týmem MasOre, nevídaný progres pri zápasech s KiVi (2:21, 5:8, 7:7 - možno tedy vypocítat, že za další 2 zápasy jim to dáme o 19 góluu my!), fantastické vedení o 3 góly nad Highlanders těsně pred koncem ( v zápasech s týmy ze Zábrehu jsme získali 3 ze 4 možných bodu!!!!), téměr snové zlikvidování tríbodového vedení nejmenovaného, velmi perspektivního pražského druholigového týmu (schválně jestli se Trilobiti poznaj), matadorskou zkušenost pri udržení dvoubodového vedení v zavěru zápasu s DRA, atd.

Cíle: Samozřejme je zde nehodláme soupeřům zcela odkrýt, prvoligovým týmum však vzkazujeme, aby s námi v následujícím roce rozhodně nepočítaly.

Karel Steiner
1. 9. 2002


Co o nich řekli jiní:


Béďa (BAX): "Hrozně se mi na nich líbí, že nikdy nepolemizují s výroky rozhodčího. Schválně, jak dlouho to bude trvat, než se v tomhle směru nakazí od ostatních."
honza (BAX): "tak už se nakazili. od kiki."

Přidat svůj názor na tým

Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz