WWW.BAXPARTA.CZ

Profily týmů

Profil týmu El Niňo

El Niňo, Koloděje, 2002
Fotoalbum týmu Fotoalbum týmu
Webové stránky http://elnino.webpark.cz/
Aktuální soupiska týmu Aktuální soupiska El Niña
Dres El Niňa

Vznik týmu: El Niño je vpodstatě pod novým názvem hrající Flames B. Ke změně názvu hoši přikročili v roce 1999, kdy se ostudně propadli do druhé pražské ligy. Flames B založil před mnoha lety Fricek. Z dnešní sestavy tuto událost pamatují již jen Fricek, Lachtan, Gingo a Kuky. Hostovali za ně některé prvoligové primadony jako Šíra, Dan, Mafák nebo Medvěd.
V letech 1999-2001 v El Niñu hostoval Honza Krušina z BAXu. Po třech sezónách se v roce 2001 opět vrátili do první ligy.

Hráči: Z původního Flames B hrají dnes Fricek, Lachtan, Gingo a Kuky. Na Letné se k nim v roce 1993 přidal Oliver, ze Slings přestoupil Kubrt. Poslední posily do týmu - Ramba, Viga a Helmuta - draftovalo El Niño někdy v roce 1996 přímo z hospody U Sadu.

Jiné aktivity: El Niño jsou přeborníky snad ve všech hospodských sportech a soutěžích. Jsou pořadateli turnaje O fosilního Troglodyta.

Úspěchy: Posledním velkým úspěchem týmu je bronzová medaile z turnaje O fosilního Troglodyta z dubna 2002.

Údaje opsány z webu El Niña

h.
1. 9. 2002


Co o nich řekli jiní:


honza (BAX): "jejich výkony se ukrutně zlepšují od té doby, co se vrátili k původním dresům."
-hell-: "Na tuhle senzační a báječnou partu mladých kvazilidí bylo, je a vždy bude radost pohledět. Jejich týmového ducha těžko udolat. Jejich psychickou odolnost jinde nevidno a jejich záviděníhodný mladistvý elán radno klást příkladem. PROSTĚ A JEDNODUŠE KUREVSKY DOBŘÍ."

Přidat svůj názor na tým

Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz