WWW.BAXPARTA.CZ

Komentáře

Komentáře k článku "MAKE 1PLL GREAT AGAIN!"

změny v soutěžích Dan (10. 6. 2018)
Mistrovství pro 6 týmů je dobrej nápad. 3 zápasy včetně semifinále v sobotu a o umístění jeden v neděli by bylo určitě krokem vpřed. Poslední tým mistrovství by uvolnil jedno místo zástupci koše z druhého "tábora" (Praha versus Morava), přičemž na každém dalším mistrovství by byla podmínkou automatická kvalifikace alespoň jednoho týmu z obou kvalifikačních táborů, tj. alespoň 5:1 ať ve prospěch Moravy nebo Prahy.

Změna systému ligy je určitě vítaná. Otázkou zůstává kolik týmů bude hrát za tři, za pět let. Pokud by například klesl pošet týmů v obou ligách pod 14, navrhuji sloučit ligu a hrát jednokolově a poté systémem play-off. Výhodou tohoto uspořádání je, že nový a nezkušení hráči budou mít možnost hrát i proti nejlepším a sbírat rychleji zkušenosti.

U současného návrhu se mi líbí nejvíc varianta A, ale přivítal bych spíš systém dvoukolový(pro 1.ligu) se systemem play-off a to takto:

3.-6. místo v základní části - jednokolové "čtvrtfinále, první dva týmy mají volno

Semifinále (jedno, nebo dvoukolové ) v případě dvoukolového při rovnosti bodů by rozhodovalo vzájemné skore, zápasy by stejně jako v hokeji nekončily remízou.

Finále jenokolové jako v lize mistrů ve fotbale.

Omlouvám se jestli jsem jen přidal další komplikovanou verzi, ale co mi leželo na srdci jsem radši napsal :)
nové návrhy Jarmila (8. 6. 2018)
Zkusíme to prodebatovat, máme také nějaké návrhy, a to k ŽŽL.
ale prosím Tě, nepiš "makáme", to nepříjemně připomíná Babiše.

Zpět na článek  |  Přidat komentář
Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz