WWW.BAXPARTA.CZ

Komentáře

Komentáře k článku "Sabres na 90 % končí. Ale r..."

nový hřáči vašek kurekari (12. 6. 2017)
hlavně se nebát oslovovat mladý hráče. Jednu sezonu Vám nevyhrajou, ale do 3 let jste zpátky nahoře a to ještě s lepšíma hráčema co je naučíte taktice. 20.6. bude zápas cca 15 kluků který mají 14-15 let, je to výkvět nové lakrosové generace. Přijďte je podpořit a třeba i zlanařit na první nebo druhou ligu. Jsou Fakt šikovní. jen jim dát šanci. Sami v tomhle věku organizačně tým nepostaví.. Albatros má takhle asi milion hráčů na střídačce.
Slibte jim helmu zdarma a to že se jim postaráte o registračku a že vyhrajou prnví ligu. Budou vám pak chodit i na zápasy.
a kdyby se ani blanickým rytířům nechtělo K. (19. 5. 2017)
tak se lze inspirovat modelem zvoleným roku 1970 východoněmeckými soudruhy

https://cs.wikipedia.org/wiki/Oberliga_(NDR)

nejhur ad (18. 5. 2017)
to je fakt, pak vyjedou blaničtí rytiri a zacnou hrat.-)
fňuky fňuk! :) Calimero (18. 5. 2017)
To je řečí. Za každýho starýho unavenýho defétistu jsou v dětským lakrose dva nadšení hráči a hráčky. Pro rozvoj lakrosu se dlouho nic moc systematicky nedělalo a asi to bude ještě pár let trvat, tohle má dlouhou setrvačnost. Taky může být na nějaký čas míň týmů nebo lig, ale až bude nejblběji, začne se to obracet k lepšímu.
Konec Monato (17. 5. 2017)
Ja bych v tom pripade vedel o patem tymu...
malo lidi Matyas (15. 5. 2017)
Jenom to ne... to by bylo hrozne na prd. Po zásluze sposty lidi se decka pomalu ale jiste rozjizdeji a to je idealni pro reseni podobných pripadu.... Jako chápu ze to pro tym který několikrát vyhrali ligu i MCR kdoví jake terno, na druhou stranu, bez starani se o dorost to opravdu brzo muzeme polozit. Momentalne je v 1. a 2. lize dohromady 17 tymu a slysel jsem suskandu ze by letos mohli celkove skoncit 4 tymy... to tomu sportu nedelejte. Prosim
3 kontumace Buratino (15. 5. 2017)
My jsme k tomu párkrát taky neměli daleko. Už jsme měli 2 kontumace... Problém je, že s naší hrou a fyzičkou jsme si letos plánovali sestup do pohodovější a pro náš věk příznivější druhé ligy. Takhle nám to zkomplikovat... Grrr.
Prizivime spekulace, at se bulvar nadlabne! K. (15. 5. 2017)
Kdo vi, jestli nebude ta pristi sezona i bez Gusana .. :-)

Zpět na článek  |  Přidat komentář
Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz