WWW.BAXPARTA.CZ

Komentáře

Komentáře k článku "Kongres potvrdil, co bafuňá..."

Komentář k pravidlům Jožin (8. 9. 2016)
A jsme zase na začátku kolečka, pajtašku Macůňku. Jsem rozumný lakrosák, proto podporuju dobrovolnost v rozhodnutí alespoň pro dospělé a teď i možnost "brýlí" bez helmy pro mládež. Tož za mě a spoustu dalších rozumných lakrosáků laskavě nemluv, můj mluvčí nejsi a nebyls.
Komentář k pravidlům *-* (8. 9. 2016)
Omlouvám se Saše Kobrové. Překlep v jednom písmenku vlastně není ani tak velký překlep.

Jožin: Napsal jsem to sám za sebe. Ale samozvaně jsem se pasoval za mluvčího všech rozumných lakrosáků. Se s tim smiř.

Calimero má pravdu, to tam také zaznělo, jsem to jen nepřepsal z poznámek. Všici, co chcou a možou dělat cosyk pro děcka, nástup.
Komentář k pravidlům Mates (8. 9. 2016)
:)))) Taky by se mohlo hrát pěnovým míčkem, nebo úplně zakázat střelu. Pokud by se většina týmů přesunula na umělý povrch, mohl by se míček kutálet po zemi. Ušetřilo by se nejen za helmy, ale i za brankářskou výstroj, za rozhodčí a za nesmyslně drahý brány.
Komentář k pravidlům Dan "oděrka" (8. 9. 2016)
Kloním se k Vlaštovce.
Zrušit ty mastodontí helmy i pro juniory. Samozřejmě za předpokladu, že hráč-ka nemusí nosit optické brýle. Oční klícky jsou dobrá alternativa. Tato ochrana očí bude s největší pravděpodobností bohatě stačit.
A další myšlenka, která stojí za úvahu: zavést trest ztráty míče týmu, pokud při útočné střele trefí bránícího hráče do hlavy.
Troufám si říct, že opatrnost střelců se výrazně zvýší. Skoro bych si na to tipnul vejplatu.
Pak by mohly zcela vymizet i nebezpečné oděrky očního okolí i samotného oka.
Komentář k pravidlům Jožin (7. 9. 2016)
Maconi, kdybys to napsal sám za sebe, nechám to. Ale když se samozvaně pasuješ za mluvčího všech rozumných lakrosáků, tak to sa mi zježí aji kudla v kapse, to zavání třešničkami.
Komentář k pravidlům Maty (7. 9. 2016)
Maconi, Maconi, jsi to ale novinar.... Sasa je Kobzova a ne Kobrova :-)
Komentář k pravidlům Calimero (7. 9. 2016)
Noo jen doplním, že předtím jsme ještě řešili, že teď největším problémem podpory dětského lakrosu není nedostatek peněz nebo dětí, ale dospělých, kteří by se o potěr starali. Proto se pod hlavičkou SALHu uskuteční seminář, na kterém zazní, jaké to je, vést lakrosový kroužek, různé tipy a triky. Jo a bude to v hospodě.
Komentář k pravidlům *-* (7. 9. 2016)
Jožine, já nijak nezpochybňuju platnost rozhodnutí. Jen jej hodnotím jako špatné. Protože je.
Komentář k pravidlům Vlaštovka (7. 9. 2016)
ještě k helmám pro děti do 18ti let, já bych jim odhlasovala - povolila, že mohou mít místo helmy v ŽŽL i jen lakrosové brýle - dostatečná ochrana očí , páč některé mladé slečny, než aby vzaly helmu, jdou hrát jiný sport a to je škoda !!!
Komentář k pravidlům Jožin (7. 9. 2016)
Jaks na to přišel, mudrlante? Jako soudný lakrosák cítím, že je to správné rozhodnutí. Poměr 17 ku 7 je výrazný, to je demokracie, hochu. Smiř se s tím a buď rád, že ti nezakázali nosit dobrovolně helmu. Trošku uber z té demagogie.

Zpět na článek  |  Přidat komentář
Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz