WWW.BAXPARTA.CZ

Komentáře

Komentáře k článku "Výsledky všelidového dotazníku"

Komentář k pravidlům Rumák (2. 9. 2016)
Ano asi jsem chytrák neztratil jsem OKO ani chuť hrát, ale nevim nakolik je to má zásluha a nebo vděčím "náhodě".
A zas budu za vola a je mi to úplně u prdele, ale jsem nebezpečný mám-li helmu je jen o tom jsem-l úplný kretén a nebo používám něco co může ublížit, chápu já jako helmu s kšiltem... pak jsem částečný kretén.
A zase za vola pokud to nepoužívám k prorážení, tak nemohu ublížit- a jinak kolik známe úrazů útokem helmy? A kolik úrazů oka?
Komentář k pravidlům M. (31. 8. 2016)
Myslim v tomhle shrnuti..
Komentář k pravidlům M. (31. 8. 2016)
Myslim v tomhle shrnuti..
Komentář k pravidlům *-* (30. 8. 2016)
Argument, že helmy jsou nebezpečné ostatním hráčům zaznívá tu:

http://baxparta.cz/vypis_clanku.php?id=2016072601
Komentář k pravidlům Rumovému (27. 8. 2016)
A kdo ztratil voko, ty chytráku?
Komentář k pravidlům M. (26. 8. 2016)
Úplně tu vypadl ten argument, že helma je nebezpečná pro okolní hráče. I pokud sami helmu mají.
Komentář k pravidlům Rumák (25. 8. 2016)
zvykneš si al na zápasech si oc nezaběháš, tak jako bez oka nechytíš
Komentář k pravidlům Rumáku (23. 8. 2016)
Zvykneš si i na amputovanou nohu..
Komentář k pravidlům Rumák (22. 8. 2016)
Každopádně také děkuji za anketu, jsou to samé zajímavé poznatky. Byť výpovědní hodnota je menší než mohla být. Jen pár bodů stejně to nestojí za to rozebírat:
1. dotazník jsem vyplnil
2. podle mě většina argumentů proti nošení helmy zvláště u těch co ji nenosí jsou liché. Kolik kdo vyzkoušel helem či brýlí než něco takového napsal? Nehledě k argumentu vycvičených - když v helmě koukáš i na televizi tak se naučíš a zvykneš ;)
3. Nezazněl dle mě jeden z hlavních argumentů že technika se změnila a zatím co rychlost lakrosek a střela je s novými výplety min 3-4* slinější tak proti tomu nic krom helem či brýlí nepřišlo a také si myslím že min nový hráči, min do prvního zranění nevědí do čeho jdou. A pak už je pozdě a dotaz v doztazníku který se nedá zařadit zní - Kolik lidí po úrazu obličeje přestal hrát?
4.Dle mě povinost nezletilých je nasnadě a u ostatníh bych zvážil třeba rok povinně s ochranou očí, ale samozřejmě je to těžká otázka.
Komentář k pravidlům lakrosový hráč (14. 8. 2016)
Ahoj Andreo, zdravim tě a sem rád, žes to sem konečně napsala. Ta helma ti bude náramně slušet, protože na ten tvůj ksift už se nedalo dívat. Takhle aspoň nebudu mít noční ejakulace a bude klid :)
Komentář k pravidlům Andrea Hlaváčková (13. 8. 2016)
Asi víte, že mám po zásahu tenisákem od Hingisové zlomenou lícní kost. Nyní budu požadovat, aby všichni tenisté a tenistky hráli v přilbě s krytem obličeje nebo aspoň v ochranných "brýlích". Škoda, že už je helma prodaná, hned bych si ji rezervovala a po návratu z Lednové řeky ji koupila.
Komentář k pravidlům Mates (5. 8. 2016)
Helma prodána:-)
Komentář k pravidlům Mates (5. 8. 2016)
Super anketa, jistě pracná a zabrala hodně času, takže i já chválím trpělivost a proaktivnost.

Na základě důvodů, uvedených v článku, proč helmu nenosit, jsem se rozhodl, že ji po 20 letech sundám. Zjistil jsem, že mám špatnou orientaci. Doufám, že moje žena to příjme s nadhledem sobě vlastním. Takže ji nabízím i s mřížkou k prodeji a to za 4 kofoly. Při rychlém jednání sleva!! Je to bílá helma CCM v dobrém stavu, jako beranidlo určitě ještě poslouží. Je na ní pár šrámů od lakrosek a jen díky ní jsem vybojoval pár přesilovek i když to jen ťuklo. Teď už soupeře nebudu omezovat tím, že by mohl být vyloučen zbytečně. Uzavřel jsem lepší pojistku a cítím se svobodně. Tak teď doufám, že už se nikdy na lakrose nezpotím.
:))
Komentář k pravidlům konspirator (4. 8. 2016)
Slušná práce dík za článek. Z članku lze třeba vyhodnotit, že úspěšnější týmy jsou ty, které útočí bez "ochrany" a střílí kolem hlav těch co "ochranu" mají. Asi se nebojí vystřelit. Ti co střílí přes lidi bez "ochrany" se bojí vystřelit, aby někoho nezranili. :-)

Zpět na článek  |  Přidat komentář
Copyright © Böda, 1998-2014 mailto: baxparta@email.cz